Blog Day 2010

Sierpień 31, 2010 Paweł Andrzejczuk 3 kom.

Dziś Blog Day 2010 – prawdziwe Święto Blogerów. Ten dzień ma już kilkuletnią tradycję i wiąże się z pewnym zadaniem dla blogera: należy umieścić na swoim blogu notkę, w którym poleca się Czytelnikom 5 innych blogów, najlepiej z innego kręgu zainteresowań. W ten sposób Czytelnicy odkrywają nowe blogi…

Długo się zastanawiałem, jakie blogi wybrać, w końcu zdecydowałem, że mogę polecić Wam następujące blogi (w kolejności alfabetycznej):

English Russia – autor: ?

English Russia

Rosja to dziwny kraj. Rosja to piękny kraj. Rosja to kraj, o którym niewiele wiemy. To było chyba inspiracją do założenia tego blogu. Autor (autorzy?) publikują w nim zdjęcia nadsyłane przez internautów mieszkających na terytorium Federacji Rosyjskiej i w krajach dawnego ZSRR. Pojawiają się tam zdjęcia np. dziwnych ludzi na ulicach Moskwy, czy fotografie sztuki ulicznej z Odessy. Z tej mozaiki układa się jakiś obraz tego dziwnego/fascynującego* kraju (*niepotrzebne skreślić).

Gadzinowski.pl – autor: Jacek Gadzinowski

Gadzinowski.pl

Podtytuł blogu mówi sam za siebie: „komunikacyjna trepanacja czaszki”. Znajdziemy tu pouczające wpisy o social mediach, e-commerce i szeroko pojętej komunikacji w internecie. Dobry blog, jeśli lubisz śledzić trendy w sieci i być o tego jednego klika szybszy.

Ikea Hacker – autor: ?

Ikea Hacker

Blog, na który każdy może przesłać swój pomysł na przerobienie, poprawienie, kreatywne wykorzystanie jakiegoś przedmiotu z sieci sklepów IKEA. Naprawdę można się wciągnąć.

Photography in progress - autor: Iga Pelczarska

Photography in progress

(Foto)Blog młodej, wrocławskiej fotografki. Trochę zdjęć ślubnych, zdjęcia sesyjne, ale mi najbardziej do gustu przypadły zdjęcia Wrocławia, konkretnie wrocławskiej architektury, którą fotografuje Iga.

Sępek Świata – autor: Jarek Sępek

Sępek Świata

Blog mojego kolegi ze studiów, podróżnika, dziennikarza, fotografa, który Bóg raczy wiedzieć, gdzie jeszcze nie był. Zaglądam do niego co jakiś czas, kiedy chcę sprawdzić, gdzie przebywa. Jarek ma fajny, lekki styl, wrzuca dużo zdjęć ze swoich wojaży, pojawiają się też filmy. Niedawno ukazała się jego książka „W 80 dni dookoła świata (nie wyjeżdżając z Londynu)”. Ostatnio widziany był gdzieś w Bośni, a dzisiaj zmierza już do Berlina.

blog, blog day, social media Blogowe offtopy

3 kom. → “Blog Day 2010”

 1. Maciek 4 rok temu   Odpowiedz

  Tak ale Iga oprocz bloga prowadzi rowniez bardzo fajna strone, ktora miesci sie pod adresem: igapelczarska.pl

  polecam

 2. Felicitas 1 rok temu   Odpowiedz

  All Inclusive Hawaii Vacations for the Island of Maui.
  Once they are VPi – X certified, we can then get them to service our national accounts.
  the abutment, abutment screw, impression coping, healing cap
  and temporary coping, are supplied in a single package.

 3. OnShop The Pakistan Online Shop 11 miesiąc(e) temu   Odpowiedz

  Appears browsing on on-line over 3 time recently, on the other hand hardly ever located almost any intriguing report like your own. It truly is lovely importance more than enough for me. For me personally, if almost all internet marketers as well as writers designed good information because you most likely does, the internet will probably be additional handy than previously.

Zostaw komentarz

Wro-blogi w jednym miejscu


Poznaj wrocławską blogosferę!

Polecane wpisy